نسخه جدید Dynamics ERP مایکروسافت تحت فضای مجازی

 

شرکت مایکروسافت در کنفرانس Convergence اعلام کرد که قصد دارد ابزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی خود موسوم به Dynamics ERP را به پلتفورم مجازی Azure انتقال دهد.
نسخه جدید Dynamics ERP مایکروسافت تحت فضای مجازی

همکاران سیستم- این اقدام باعث ایجاد تغییرات بنیادین در نحوه فروش ابزار سازمانی Dynamics خواهد شد. این ابزار تاکنون از طریق شرکای مایکروسافت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و با انتقال آن به پلتفورم مجازی Azure، از این پس توسط شرکت مایکروسافت عرضه می‌شود.

مایکروسافت در این کنفرانس توضیح داد که نسخه آتی Dynamics تحت فضای سیستم‌عامل مجازی Azure در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و مشتریانی که از این ابزار استفاده می‌کنند از این پس خواهند توانست فعالیت‌های خود را تحت فضای پردازش ابری(Cloud Computing) انجام دهند.

تحلیلگران و کارشناسان طی سال‌های گذشته بسیار متعجب بودند که چرا مایکروسافت این اقدام را انجام نداده است و در این میان «کریل تاتارینو» مدیر مرکز Business Solutions مایکروسافت طی سخنرانی خود در کنفرانس Convergence توضیح داد که از این پس ابزار سازمانی Dynamics ERP تحت فضای مجازی پلتفورم Azure خدمات خود را در اختیار کاربران می‌گذارد.

او در این خصوص توضیح داد که مجازی شدن ابزارها و قابلیت‌های Dynamics ERP به معنی دشواری در استفاده از آن‌ها نخواهد بود و این اقدام توانایی‌های این نرم‌افزار سازمانی را افزایش خواهد داد. او در این باره گفت: «آنچه که ما انجام می‌دهیم، هماهنگ ساختن اکوسیستم پیرامونی با نیازهایمان است. این برای ما اهمیت فراوانی دارد تا اکوسیستم ERP را تحت فضای پردازش ابری ارایه دهیم. تمام کاربرانی که از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند، از این پس تحت فضای پردازش ابری قرار خواهند گرفت».

/ 0 نظر / 41 بازدید